Kosmetika s výtažky z Andských bylinMOTHER OF PEARL - krém proti jizvám (50g)

Zmenšuje, rozjasňuje a vyhlazuje jizvy, zmírňuje projevy akné, je vhodný ke zmírnění reakce na hmyzí bodnutí. Určen osobám s pooperačními, problematickými a neestetickými jizvami, hojí drobná poranění a působí protizánětlivě. Výlučně se používá na místa zcela zhojená.

Odkaz na domovské stránky

Efekty léčbySANGRE DE GRAGO - krém promašťující a regenerační (75ml)

Vhodný pro každý typ pokožky, zejména pro osoby s citlivou pletí, se sklonem k podráždění a zánětům.. Vhodný též pro osoby s akné. Působí regeneračně, proti zánětům, jemně antisepticky a urychluje hojení ran.JANTAROVÁ VILCACORA - krém promašťující a regenerační (75ml)

Vhodný pro každý typ pokožky, zejména však pro osoby s unavenou, suchou, citlivou pletí a se sníženou elastičností pleti.VILCACORA - krém hydratační (75ml)

Vhodný pro každý typ pokožky, zejména pro pleť mastnou, smíšenou a se sklonem k vyrážkám. Dlouhodobě zvlhčuje a zvyšuje elastičnost pokožky, dodává vitaminy A, E, F, H.VILCACORA - krém promašťující a regenerační (75 ml)

Vhodný pro každý typ pokožky, zejména pro pleť normální, smíšenou a problematickou se sklonem k vyrážkám (akné). Bojuje proti ztrátě pružnosti pokožky, zabezpečuje její svěžest a elastičnost.MACA - krém hydratační (75ml)

Vhodný pro každý typ pokožky, zejména pro pleť smíšenou, suchou, citlivou a se sníženou elastičností. Dlouhodobě zvlhčuje, vyživuje a regeneruje pokožku.MACA - krém promašťující a regenerační (75ml)

Vhodný pro každý typ pokožky, zejména pro pleť suchou, citlivou a smíšenou. Má mimořádné regenerační vlastnosti.MUŇA-MUŇA s měsíčkem lékařským - krém omlazující (50ml)

Určen pro pleť suchou, která vyžaduje regeneraci a intenzivní ošetření. Oddaluje proces stárnutí pokožky , chrání pokožku před mikroorganismy, zastavuje bakteriální infekce a mykózy. Díky vitaminům A, E, F, H zklidňuje a zpevňuje pokožku.MACA - vlasový šampon (250ml)

Určen pro suché a poškozené vlasy, na vlasy zničené častým barvením, trvalou a také oslabených chemoterapií a radioterapií. Posiluje a regeneruje vlasy.MACA - vlasový kondicionér (150ml)

Určen pro suché a poškozené vlasy, na vlasy zničené častým barvením, trvalou a také oslabených chemoterapií a radioterapií. Ulehčuje rozčesávání a tvarování vlasů, zvětšuje jejich objem a dodává jim hedvábný lesk.VILCACORA - vlasový šampon (250ml)

Je určen pro každodenní péči o vlasy normální a jemné. Zlepšuje stav pokožky hlavy, vlasů i vlasových cibulek. Zmírňuje podráždění pokožky hlavy. Díky delikátnímu provedení se preparát hodí pro osoby citlivé na působení saponátů.VILCACORA - vlasový kondicionér (150ml)

Zlepšuje stav pokožky hlavy, vlasů i vlasových cibulek. Zmírňuje podráždění pokožky hlavy. Díky delikátnímu provedení se preparát hodí pro osoby citlivé na působení saponátů.MUŇA - MUŇA - vlasový šampon s měsíčkem lékařským (250ml)

Je určen pro vlasy jemné nebo oslabené. Chrání je a posiluje.TAHUARI - vlasový šampon s podbělem (250ml)

Je určen k ošetření vlasů s lupy. Díky šetrným substancím se hodí k častému mytí.